Historia

Historia firmy

Firma nasza powstała w 1997 roku

Firma nasza powstała w 1997 roku, jako firma handlowa. Podstawą działania od początku istnienia firmy jest współpraca z potentatem wśród producentów płyty meblowej to jest z firmą KRONOPOL sp. z o.o. z siedzibą w Żarach należącą do międzynarodowego koncernu KRONO. Zajęliśmy się handlem płytą meblową i stopniowo zaczęliśmy poszerzać oferowany asortyment o płyty MDF, OSB, HDF oraz blaty.

W roku 1999

W roku 1999 otrzymaliśmy od naszego strategicznego partnera status AUTORYZOWANEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO. Z roku na rok staramy się pozyskiwać nowych klientów oraz poprawiać obsługę naszych stałych klientów. Powiększamy również asortyment oferowanych towarów o wstęgi meblowe, fronty do mebli z MDF oklejonych folią PCV i naturalnego drewna oraz lakierowanych, sklejki, płyty z naturalną okleiną oraz drewno egzotyczne.

W roku 2004 zakupiliśmy nieruchomość

W roku 2004 zakupiliśmy nieruchomość, aby rozwijać działalność usługowo-produkcyjną. Starając się o poprawę jakości obsługi naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję półproduktów do produkcji mebli oraz usługi cięcia i okleinowania elementów meblowych.