Okucia do szaf Sevroll

Naszym głównym partnerem handlowym jest firma SEVROLL, działająca na rynku od 1996 roku. Firma SEVROLL jest producentem aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych i przejściowych.

Podstawowymi zaletami systemów Sevroll jest nie tylko oryginalne wzornictwo, doskonała ergonomia i perfekcyjne wykonanie, lecz również łatwość montażu i uniwersalność.

Stabilna i rozpoznawalna marka

Dziś marka Sevroll rozpoznawana jest na terenie całej Polski oraz w 18 innych krajach Europy.

Firma obsługuje rynek hurtowni płyt i akcesoriów meblowych. Marka Sevroll jest zatem bardzo rozpoznawalna, a przy tym, dzięki stałemu zainteresowaniu Odbiorców – stabilna. Informacje na temat produktów firmy zawsze można odnaleźć na targach branżowych, w prasie specjalistycznej czy lokalnej. To wszystko sprzyja pozyskiwaniu nowych partnerów handlowych.

Wysoka jakość produktów

Wysoką jakość produktów osiągamy dzięki:

  • projektowaniu, podczas którego zespół specjalistów tworzy nowe produkty
  • wykonywaniu prototypów, które pozwalają ustalić funkcjonalność i trafne wzornictwo
  • testowaniu nowych produktów, dzięki czemu można ustalić ich żywotność
  • ciągłej kontroli, zarówno podczas procesu produkcji, jak i po jego zakończeniu

Dzięki tym działaniom możemy udzielić długiej, 5 letniej gwarancji!

Prawa Autorskie i Patentowe

Sevroll posiada: 50 świadectw ochronnych swoich produktów udzielonych przez Urząd Patentowy na wzory użytkowe i przemysłowe

Szeroki asortyment

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę, stale rozszerzaną o nowe rozwiązania. W skład oferty wchodzą 24 systemy, zróżnicowane pod względem przeznaczenia i konstrukcji. Uszeregowane zostały w trzech głównych grupach jako: drzwi przesuwne, składane i rozwierane

W naszej ofercie posiadamy cały asortyment z katalogu, dostępnego: TUTAJ